Stránky o postřikovačích pro průmysl i zahradu


Popis a charakteristika postřikovačů nesených

Nesený postřikovač

Postřikovače nesené

Tyto postřikovače jsou vhodné pro menší farmy a malé zemědělské podniky. Nesené postřikovače jsou schváleny jak státní zkušebnou zemědělské, lesnické a potravinářské techniky, Státní rostlinolékařskou správou a Ministerstvem dopravy a spojů ČR. V základu mají tyto postřikovače tři varianty nádrží a to buď 600, 800 nebo 1000 litrů. Další nádrž je určena pro čistou vodu a je o objemu 1000 litrů a najdeme zde i malou nádržku na mytí rukou, která je 15 litrová. Ramena dosahují rozpětí 10, 12, 15 nebo 16 metrů a jejich ovládání, zvedání a spouštění je prováděno mechanicky a hydraulicky. Konce ramen jsou pojišťené proti poškození. Regulace dávkování je prováděna ručně. Základní výbava dále obsahuje jednoduchý držák trysek a sadu trysek. Pracovní výška je nastavitelná od 0,5 do 1,5 metrů. Postřikovač dále obsahuje jeden sací a tlakový filtr.

V nadstandartní výbavě je ekomixér sloužící k snadnému míchání v hlavní nádrži. Důležitým technickým pomocníkem je zajisté zavírání koncových ramen opatřených nízkoúletovými tryskami nebo jiné trysky dle výběru, které vybaveny držáky trysek triplety. Vhodné je věnovat i do kvalitnějších elektronických pomocníků jak je elektrické ovládání z kabiny traktoru a počítač.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Přehled kontaktů:

Email:
Web: Postřikovače blog
© Postřikovače blog

Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.